Wyjazdy tenisowe – to się opłaca!

Przeróżne wyjazdy oraz obozy stały się w ostatnich latach bardzo popularną aktywnością wakacyjną, bądź też zimową, gdy uczniowie w szkołach mają ferie zimowe. Popularne stały się również obozy tenisowe, które mają na celu skupić graczy tenisa w wesołej i miłej atmosferze. W tym wpisie przeczytacie o wyjazdach tenisowych.

Obozy tenisowe a nauka tenisa

Nasze wyjazdy mają na celu skupić graczy z każdego poziomu zaawansowania, oraz nauczyć ich nowych technik gry, w przyjemnej atmosferze. Wyjazdami zajmuje się wykwalifikowana kadra, doświadczona w organizowaniu obozów tenisowych.  Jeżeli chcecie, żeby wasze dziecko nauczyło się dobrze grać w tenisa, to zapraszamy do uczestnictwa w naszych półkoloniach. Dokładne informacje możecie znaleźć na stronach: Majówka Żywiec 2019 oraz Półkolonie.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Uczestnicząc w obozie tenisowym zagwarantowane jest wyżywienie, zakwaterowanie oraz inne usługi i rzeczy opisane dokładnie na stronach konkretnego wyjazdu. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik przez organizatorów.

Każdy poziom zaawansowania

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tenisem, bądź już jesteście doświadczonymi tenisistami którzy chcą jeszcze bardziej dopracować swoje umiejętności, nauczycie się nowych rzeczy o tenisie oraz nowych umiejętności, które na pewno przydadzą się Wam na korcie. Podczas normalnych lekcji tenisa też można nauczyć się dużo – ale nic nie będzie lepsze niż długi obóz tenisowy pod okiem profesjonalnego i wyszkolonego trenera. Ponadto oferujemy też videoanalizę, która pozwoli na skorygowanie błędów i niedoskonałości technicznej.

Nie tylko tenis

Codzienna, kilkugodzinna gra w tenisa po jakimś czasie może stać się żmudna – my to wiemy, dlatego też w programie wyjazdów tenisowych przewidzieliśmy inne atrakcje oraz ciekawe zajęcia integracyjne, które pozwolą na odpoczynek od treningów. A jeżeli ktoś uwielbia rywalizację – to w przypadku Majówki Żywiec 2019 przewidzieliśmy w programie dla dzieci turniej tenisa oraz inne ciekawe zawody sportowe. Każdy dostaje do wyboru upominek – ponieważ nie chodzi tutaj o wygraną, a o przyjemną sportową atmosferę oraz dobrą zabawę, którą każdy zapamięta na długo.

2019-07-29T14:32:53+01:00 Styczeń 28th, 2019|Blog|0 Comments

Leave A Comment