Wczasy rodzinne 2018-03-14T11:36:04+01:00
Kraktenis. Szkoła tenisowa. Kraków obozy-wczasy Wczasy rodzinne

TENISOWE WCZASY RODZINNE W KOCIERZU WAKACJE 201717.07 – 21.07

Długość turnusu: 5 dni na miejscu
Wiek uczestników: rodziny z dziećmi, dzieci, osoby dorosłe
Poziom zaawansowania: wszystkie poziomy zaawansowania
Zakwaterowanie: Hotel & SPA Kocierz http://kocierz.pl/

Lokalizacja

Hotel usytuowany jest w pięknej scenerii Parku Krajobrazowego Beskidu Małego, na szczycie przełęczy Kocierskiej, skąd rozciąga się niezapomniany widok na góry.

Hotel

Nowoczesność i tradycja przesiąknięta duchem romantyzmu są motywem przewodnim Hotelu & SPA „Kocierz”. Ośrodek dysponuje dwoma budynkami hotelowymi z 90 pokojami, które tworzą bazę noclegową dla około 245 Gości. Wszystkie pokoje są z łazienkami z WC oraz prysznicem lub wanną, wyposażone w kosmetyki hotelowe oraz suszarki. W pokojach jest dostęp do Internetu oraz telefon. Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia przez Gościa odbiornika TV. Pokoje są przestronne i stylowo urządzone. Odzwierciedlają luksus i elegancję, stwarzając idealne warunki do wypoczynku, relaksu oraz pracy. W pokojach oferujemy dostęp do internetu przewodowego a na recepcji, salach konferencyjnych oraz karczmie bezprzewodowy HOTSPOT. Z okien hotelowych pokoi rozpościera się widok na góry oraz oświetlone nocą miasteczka. Wspaniała atmosfera oraz bliskość przyrody gwarantują spokojny sen.

Szkolenie tenisowe

Na wszystkich wyjazdach organizowanych przez Krak Tenis Travel Club szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Do wspólnych treningów, zapraszamy każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Dla wszystkich dzieci na wczasach przewidziane są 2 godziny treningów tenisa dziennie, w niewielkich grupach maksymalnie 4-6 osobowych. Dorosłych zachęcamy do skorzystania z pakietów tenisowych w zależności od ilości godzin, które chcą Państwo przeznaczyć na szkolenie tenisowe. Zajęcia prowadzone będą przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów.

Nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy Krak Tenis, profesjonalny dobór sprzętu marki Wilson i metodyki nauczania, gwarantują szybsze postępy w grze niż w przypadku tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania tenisa. Dla dorosłych kierujemy specjalnie dobrany program TennisXpress, poprzez który już od pierwszego treningu zaczynamy grać na punkty i cieszyć sie grą! Dzięki temu efektywność treningów Krak Tenis jest większa, a postępy w grze są szybciej osiągane i bardziej widoczne! Szkolenie prowadzone będzie na wszystkich poziomach zaawansowania, oddzielnie dla dzieci i dorosłych, w starannie dopasowanych grupach pod względem poziomu zaawansowania.

Atrakcje dla dorosłych

Poza treningami tenisowymi, wczasowicze będą mogli wziąć udział w zajęciach sportowych i rekreacyjnych w ciągu dnia. Aktywnym proponujemy rozgrywki siatkówki plażowej, korzystanie z Aqua Parku oraz basenu krytego, piesze wędrówki po górach, wyprawy rowerowe, biegi w terenie, Paintball i wiele innych atrakcji. Osobom szukającym relaksu polecamy wypoczynek na plaży lub skorzystanie z oferty SPA, saun, masażów wodnych i zabiegów pielęgnacyjnych które z pewnością pomogą Państwu zrelaksować się po aktywnym dniu. Wspólne śpiewanie podczas wieczoru karaoke jak również harcerskich piosenek przy ognisku to tylko początek bogatego programu animacyjnego Krak Tenis Travel Club. Muzyczną rozrywkę zapewnią dj-e w dyskotece K2 w hotelowym klubie. Dodatkowo wczasowicze mogą aktywnie spędzić czas korzystając z atrakcji pobliskich miejscowości. ” Bunjee” , skoki spadochronowe, przelot helikopterem, quady czy paralotnie sprawią, że każdy dzień będzie dla Państwa wyjątkowy.

Program dla dzieci

Ideą wakacji “WCZASY RODZINNE” jest spędzenie wspólnych rodzinnych wakacji, a przy tym dających możliwość realizowania aktywnego programu pobytu każdemu z członków rodziny. Rodzice dołączają dzieci do specjalnie przygotowanego przez Krak Tenis Travel Club programu wypoczynku, podczas którego realizowany będzie bogaty program sportowo – rekreacyjny, a także wieczorny program animacyjny. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Podczas, gdy dziecko będzie aktywnie i miło spędzać czas z rówieśnikami, rodzice będą mieli możliwość szlifowania formy tenisowej, a także spokojnego wypoczynku. Oczywiście program ten dotyczy wszystkich dzieci na wczasach, ale w każdej chwili można wziąć dziecko pod swoją opiekę i spędzić czas w rodzinnym gronie. W programie na pierwszym miejscu stawiamy na grę w tenisa ale również proponujemy gry i zabawy zespołowe, wycieczki, zajęcia ogólnorozwojowe, park linowy. W upalne dni nie zabraknie oczywiście wyjścia do Aquaparku, oczywiście pod opieką ratownika oraz gier i zabaw organizowanych na plaży. Dzieci będą również brać udział w programie animacyjnym oferowanym przez Hotel & SPA Kocierz: zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, miniDisco, karaoke. Po aktywnie spędzonym dniu, nasi podopieczni wezmą udział w programie wieczornym m.in.: konkursy plastyczne, zabawy integracyjne, kultowe gry planszowe. Ponadto dzieci zaprosimy na projekcje wyselekcjonowanych filmów w ramach programu MiniKino. W celu wskrzeszenia ducha sportowej rywalizacji odbędą się liczne zawody i turnieje, m.in.: turniej tenisa ziemnego oraz zawody sportowe. Dla zwycięzców przygotowaliśmy niespodzianki, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy i upominki. Na zakończenie wczasów tenisowych wszystkie dzieciaki będą miały do wyboru nagrody.

Kadra

Trenerzy prowadzacy program Krak Tenis Travel Club zajmują sie szkoleniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych na wszystkich stopniach zaawansowania. Doskonalą swoje umiejętności w licencjonowanym Klubie Tenisowym Polskiego Związku Tenisowego i prowadzą treningi używajac metod (International Tennis Federation). Specjalizują się w programach: Play&Stay, Tenis 10, Evolve9, TenisXpress, CardioTennis, “Mama, Tata i Ja”. Trenerzy akademii to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodniczym jak i trenerskim współpracujacy z najlepszymi zawodnikami i szkoleniowcami w Polsce i za granica. Jesteśmy przekonani, że energia, kreatywność i ogromna ilość pozytywnej energii sztabu szkoleniowego gwarantuje Dzieciakom niezapomniany i pełen przygód wypoczynek.

Dziecko 1700zł
Dziecko do lat 3
(niekorzystające z świadczeń)
bezpłatnie
Dorosły
(pobyt bez tenisa)
1350zł
Trening indywidualny (1 godzina)
(kort + trener)
90zł
Trening indywidualny (1 godzina)
(2 osoby)
100zł
Wynajem kortu
(1 godzina)
Kort otwarty: 20 zł
Hala: 30 zł

Cena obejmuje

Zakwaterowanie (4 noclegi), wyżywienie 2 x dziennie (śniadanie i obiadokolacja), dla dzieci dodatkowy posiłek w środku dnia(zupa), szkolenie tenisowe dla dzieci (2h/dziennie), realizację programu Krak Tenis Travel Club, udział w turniejach, korzystanie z atrakcji hotelu (aquapark, strafa relaksu: basen hotelowy,sauna, jakuzzi, boisko do siatkówki plażowej, dostęp do Klubu K2,plac zabaw dla dzieci, WiFi ), parking, ubezpieczenie NNW, VAT. Zapewniamy sprzęt tenisowy.