TRENINGI OGÓLNOROZWOJOWE 2018-12-18T20:43:11+01:00

Trening ogólnorozwojowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zajęcia mają na celu podnoszenie wszystkich głównych cech motorycznych: wytrzymałości, siły, szybkości i koordynacji. Polecane wszystkim którym zależy na uzupełnieniu tygodniowego grafiku w zróżnicowaną aktywność fizyczną. Oprócz zykłych ćwiczeń wprowadzane są także gry i zabawy ruchowe. Treningi prowadzone przede wszystkim w terenie. Zajęcia w grupach wiekowych lub indywidualnie.

Przygotowanie kondycyjne specjalistyczne dla tenisistów

Zajęcia ogólnorozwojowe z akcentem na podnoszenie zdolności najistotniejszych dla sukcesu na korcie. Przewaga ćwiczeń kształtująctch wytrzymałość szybkościową i koordynację. Streching i ćwiczenia funkjonalne, stanowiące niezbędne uzupełnienie treningu tenisowego. Zajęcia w grupach treningowych lub indywidualnie.

Przygotowanie do biegów wytrzymałościowych

Konsultacja w treningu lub moźliwość wejścia w ścisłą współpracę (plan treningowy, regularne spotkania) w związku z przygotowywaniem się do biegów wytrzymałoścowych (5, 10, 21, 42 km oraz dystanse ultra). Przeznaczone dla tych, którzy pierwszy raz chcą zmierzyć się z imprezą wytrzymałościową jak i dla bardziej doświadczonych osób.