O nas 2018-04-17T12:25:13+01:00

NASZA FILOZOFIA

Tenis jest sportem wymagajacym zarówno wszechstronnej sprawności fizycznej jak i specyficznego uposażenia mentalnego. Mając na uwadze unikalny charakter tej dyscypliny staramy się naszym podopiecznym i klientom zapewniać możliwość rozwoju na wszystkich płaszczyznach. Stopień złożoności naszego sportu sprawia, że stanowi on doskonałą analogię codziennych zmagań człowieka z otaczającą go rzeczywistością. Tak jak w życiu, tak i w tenisie wiele zależy od ciężkiej pracy, zaangażowania, wykorzystywania czy też uczenia się na błędach innych, obrania właściwej taktyki i wykazania się twardą psychiką.

MISJA

Celem powstania Krak Tenis jest prowadzenie regularnych treningów grupowych i indywidualnych dla dzieci i młodzieży. Chcemy wpajać młodym ludziom nawyki aktywnego trybu życia, wychowywać przez sport i umożliwiać uprawianie tenisa ziemnego na wszystkich szczeblach zaawansowania. Pragniemy szkolić na najwyższym poziomie merytorycznym. Naszą misją jest stworzenie klubu o najwyższej jakości, który będzie jednym z najlepszych placówek szkoleniowych w Polsce.

PASJA

Tenis to nasza pasja, którą chcemy się dzielić. Od najmłodszych lat jesteśmy związani z tym sportem i wiemy jak wiele pozytywnych emocji może dostarczać jego uprawianie. Nasza Akademia to miejsce gdzie wszyscy mogą czuć się po prostu dobrze. Wierzymy, że dzięki tej idei udaje nam się tworzyć miejsce gdzie tenis staje się nieodłącznym elementem życia.

Leave A Comment