Majówka Żywiec 2019 2019-01-23T12:23:00+01:00

Majówka Żywiec 20191.05.2019 – 05.05.2019

Długość turnusu: 5 dni na miejscu
Wiek uczestników: rodziny z dziećmi, osoby dorosłe
Poziom zaawansowania: wszystkie poziomy zaawansowania
Termin: 1 maj – 5 maj 2019

Hotel

Uczestnicy tenisowej majówki zakwaterowani będą w komfortowych 2,3 i 4 osobowych pokojach z łazienką. Do dyspozycji na terenie hotelu jest świetlica z TV oraz miejsce z dostępem do sieci WiFi. Obozowiczom serwowane będą 3 pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadania – bufet szwedzki, obiad – zupa i drugie danie, kolacja). Na terenie ośrodka hotelowego znajduje się obiekt tenisowy dysponujący ośmioma kortami ceglastymi otwartymi oraz trzema kortami z nawierzchnią syntetyczna (sztuczna trawa) przykryte halą łukową.

Szkolenie tenisowe

Na wszystkich wyjazdach organizowanych przez Krak Tenis Travel Club szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Do wspólnych treningów, zapraszamy każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Dla wszystkich dzieci na tenisowej majówce przewidziane są 2 godziny treningów tenisa dziennie, w niewielkich grupach maksymalnie 4-6 osobowych. Zajęcia prowadzone będą przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów. Nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy Krak Tenis, profesjonalny dobór sprzętu marki Wilson i metodyki nauczania, gwarantują szybsze postępy w grze niż w przypadku tradycyjnych, przestarzałych metod nauczania tenisa.

Szkolenie dla początkujących

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi oraz młodzieżą na wszystkich poziomach zaawansowania zaczynając od rekreacyjnej gry w tenisa na zawodnikach kończąc, wiemy jak ważne są pierwsze kroki stawiane na korcie. Początkującym adeptom tenisa, proponujemy nowoczesny program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi International Tennis Federation. Poprzez wdrożenie programu Play & Stay Tenis10 dzieci bardzo szybko opanują podstawy tenisa i w ciekawy i atrakcyjny sposób uczestniczą w treningach wpływając pozytywnie na swój rozwój motoryczny, mentalny oraz społeczny. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu (rakiety juniorskie, miękkie piłki – komplet sprzętu zapewniamy bezpłatnie) oraz dostosowaniu długości kortu do umiejętności gry oraz wieku, uczestnicy szkolenia nie nabiorą złych nawyków w początkowej fazie nauki – co więcej ich postępy w grze będą kilkukrotnie szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Wszystko to w fantastycznej atmosferze, pod przyjaznym i wyrozumiałym okiem kadry trenerskiej Krak Tenis.

Szkolenie dla średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych

Treningi prowadzone będą w sposób dynamiczny, różnorodny, w oparciu o system szkoleniowy Krak Tenis, zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Bardzo istotnym elementem treningów będzie doskonalenie techniki uderzeń. Wykwalifikowani trenerzy udzielą licznych wskazówek oraz skorygują niedociągnięcia techniczne uczestników, co przyczyni się do poprawy regularności i siły ich uderzeń. Nie zabraknie również ciekawych ćwiczeń, gier na punkty, a także emocjonujących wymian z trenerem. Doświadczeni szkoleniowcy doradzą najlepsze rozwiązania, a także zwrócą uwagę na kluczowe elementy taktyczne, co pozwoli każdemu poczynić wyraźne postępy w grze. Zajęcia będą przebiegały w przyjaznej, sportowej atmosferze, zgodnie z preferencjami uczestników – tak, aby każdy zawodnik mógł czerpać jak największa radość z gry !

NOWOŚĆ viedoanaliza

Najbardziej efektywny sposób skorygowania niedoskonałości technicznej. Każdy z uczestników będzie miał możliwości skorzystania z porady trenera dotyczącej techniki uderzeń, poruszania się po korcie i umiejętności przewidywania czyli gdzie przeciwnik może zagrać.
TURNIEJE TENISOWE to wspaniała okazja, aby w formie rywalizacji na korcie, sprawdzić swoje umiejętności. Podczas gry najważniejsza jednak będzie świetna zabawa, niezapomniane wrażenia i sportowa atmosfera. Turniej przewidziany jest dla wszystkich dzieci.
SPARINGI I GRY WOLNE Z INNYMI UCZESTNIKAMI OBOZU to z pewnością doskonałe uzupełnienie szkolenia tenisowego i możliwości wykorzystania zdobytych umiejętności podczas treningów.

Program dla dzieci

Dzieci podczas tenisowej majówki uczestniczą w specjalnie przygotowanym przez Krak Tenis Travel Club programie wypoczynku, podczas którego realizowany będzie program sportowo – rekreacyjny. Każde dziecko jest objęte pakietem tenisowo-rekreacyjnym codziennie w godzinach 10-16. W każdy dzień dzieci będą miały 2 godziny treningów tenisowych oraz przez resztę czasu program animacyjno –rekreacyjny. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. W programie na pierwszym miejscu stawiamy na grę w tenisa ale również proponujemy gry i zabawy zespołowe, zajęcia ogólnorozwojowe, sparingi. Dzieci będą również brały udział w programie animacyjnym oferowanym przez Krak Tenis Travel Club: zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne. W celu wskrzeszenia ducha sportowej rywalizacji odbędą się liczne zawody i turnieje, m.in.: turniej tenisa ziemnego oraz zawody sportowe. Dla zwycięzców przygotowaliśmy niespodzianki, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy i upominki. Na tenisowym wyjeździe wszystkie dzieciaki będą miały do wyboru nagrody!

Kadra

Trenerzy prowadzący program Krak Tenis Travel Club zajmują się szkoleniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych na wszystkich stopniach zaawansowania. Doskonalą swoje umiejętności w licencjonowanym Klubie Tenisowym Polskiego Związku Tenisowego i prowadzą treningi używając metod (International Tennis Federation). Specjalizują się w programach: Play&Stay, Tenis 10, Evolve9, TenisXpress, CardioTennis, “Mama, Tata i Ja”. Trenerzy akademii to osoby z wieloletnim Kadra Program dla dzieci doświadczeniem zawodniczym jak i trenerskim współpracujący z najlepszymi zawodnikami i szkoleniowcami w Polsce i za granica. Jesteśmy przekonani, że energia, kreatywność i ogromna ilość pozytywnej energii sztabu szkoleniowego gwarantuje Dzieciakom oraz Wam niezapomniany i pełen przygód wypoczynek.

5 dniowy pobyt
(dziecko)
950zł/
4 dniowy pobyt
(dorosły)
800zł/
Trening indywidualny
(, kort + trener)
80zł
Trening indywidualny
(, kort + trener)
90zł
Wynajem kortu
(1 godzina)
20zł - kort otwarty
30zł - hala

* KAŻDE DZIECKO JEST OBJĘTE PAKIETEM TENISOWO-REKREACYJNYM CODZIENNIE W GODZINACH 10-16. W PAKIECIE 2 X 1H TRENINGÓW TENISOWYCH GRUPOWYCH DZIENNIE ORAZ PROGRAM ANIMACYJNO-REKREACYJNY

 

Osoby zainteresowane treningami tenisowymi przy rezerwacji miejsca na wyjazd proszone są o podanie ilości godzin treningów na Majówce. Grafik tenisowy ustalany jest przed wyjazdem. Każdy uczestnik ma możliwość ustalenia dokładnej godziny rozgrywania treningów w ciągu dnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań w sprawie grafiku tenisowego prosimy o kontakt do Igora Wójtowicza 530 783 707. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Cena obejmuje

  • zakwaterowanie (5 dni / 4 noclegi)
  • wyżywienie ( śniadania, obiady i kolacje)
  • parking hotelowy
  • realizację programu Krak Tenis Travel Club
  • szkolenie tenisowo-rekreacyjne dla dzieci od 3 r.ż w godzinach 10-16 codziennie

Rezerwacje miejsca

Rezerwacje miejsca można dokonywać telefonicznie:
530 783 707 Igor Wójtowicz
530 821 707 Bartosz Parzyński
oraz wypełniając formularz zgłoszeniowy w uwagach wpisując: Majówka Żywiec 2019

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 300zł/os w terminie nie później niż 7 dni od przyjęcia zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

Dane do przelewu:
Krak Tenis sp.zo.o.sp.k.
Ul. Cystersów 10/14
31-553 Kraków
nr konta: Alior Bank 30 2490 0005 0000 4530 9296 9968