Kadra 2019-09-12T12:13:19+01:00

KADRA KRAKTENIS

Kraktenis. Szkoła tenisowa. Kraków IMG_2700-600x448 Kadra
IGOR WÓJTOWICZ
Urodzony w 1986r. Właściciel Krak Tenis. Były zawodnik WKS Wawel i KS Grzegórzecki Kraków. W czasie kariery zawodniczej uczestniczył w turniejach organizowanych przez Polski Związek Tenisowy. Prace z dziećmi rozpoczął w KS Grzegórzecki, gdzie zbierał doświadczenie, ucząc sie od najlepszych krakowskich trenerów, a także pracując z czołowymi polskimi zawodnikami. Przez kilka lat współpracował ze szkołą tenisową Mazi i Krakowskim Klubem Tenisowym na Błoniach. Właśnie na KKT zdobył największe doświadczenie przede wszystkim w pracy z dziećmi (co często nie jest zadaniem łatwym, na pewno wymagającym anielskiej cierpliwości). Uczestnik wielu konferencji trenerskich organizowanych przez Polski Związek Tenisowy. Współpracujący z wieloma zawodnikami z Polski. Trenerskie doświadczenie w pracy z zawodnikami pogłębiał współpracując z chorwackim trenerem Borną Bikicem(były trener Jeleny Dokic, Agnieszki i Urszuli Radwańskich). Organizator wielu imprez sportowych.
Kraktenis. Szkoła tenisowa. Kraków 416884_353096734708271_694569983_n-600x450 Kadra
BARTOSZ PARZYŃSKI
Urodzony w 1986r. w Bielsku Białej. Właściciel Krak Tenis. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, magister fizjoterapii. Od 2009 roku licencjonowany instruktor tenisa ziemnego. Od tego czasu pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne. Były zawodnik klubów jak: MKT Trzebinia, Carlwald Chrzanów, Mostostal Zabrze, TC Kaunitz(Niemcy). Wicemistrz Polski w grze podwójnej w parze z Mateuszem Kowalczykiem w młodszych kategoriach wiekowych. Liczne medalowe osiągnięcia w drużynowych mistrzostwach Polski. Wielokrotny mistrz śląska. Przez trzy sezony reprezentował klub TC Kaunitz w lidze niemieckiej. Reprezentant Polski w Kia Amateur Australian Open 2012. Współpracuje z wieloma zawodnikami z polski. Zawodniczą wiedze trenerską zgłębiał pod okiem chorwackiego trenera Borny Bikica byłego trenera Jeleny Dokic.
Kraktenis. Szkoła tenisowa. Kraków iga-600x450 Kadra
IGA MACHURA
Urodzona w 1988roku, pełna radości życia i energii instruktorka snowboardu, pływania, siatkówki, gimnastyki sportowej i gimnastyki korekcyjnej. Ukończyła kierunek nauczycielski na AWFie w Krakowie a także studia podyplomowe menagera sportu. Praca z dziećmi nie jest jej obca- zdobywała doświadczenie prowadząc lekcje pływania i snowboardu, będąc opiekunem na obozach oraz uczestnicząc jako wolontariusz organizator w zawodach i festynach dla dzieci. Miłośniczka wszelkich aktywności sportowych od kitesurfingu poczynając na jodze kończąc.
Kraktenis. Szkoła tenisowa. Kraków marek-mrowiec-600x450 Kadra
MAREK MROWIEC
Urodzony w 1985r. w Krakowie. Ukończył Akademie Wychowania Fizycznego w Krakowie kier. fizjoterapia z tytułem magistra. Pracuje jako rehabilitant w Centrum Fizjoterapii “Fizjomed”. W latach 2012/13 fizjoterapeuta Wisły Kraków. Ukończył kursy: medycyna ortopedyczna wedlug Cyriaxa, PNF podstawowy oraz rozwijający. Obecnie rozwija swoją wiedze na Osteopatii w Konstancinie. Jego pasją są sporty zimowe a w szczególności narciarstwo zjazdowe.
Kraktenis. Szkoła tenisowa. Kraków mateusz-radwan Kadra
MATEUSZ RADWAN
Urodzony w 1991r. w Stalowej Woli. Student turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Były zawodnik Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności tenis ziemny. Ukończył szkolenie z psychologii pracy z dziećmi oraz kurs animatora czasu wolnego. Od małego uwielbiał sport: narty, siatkówka oraz piłka nożna nie są mu obce. Jego drugą pasją jest taniec ludowy. Od 15 lat jest czynnym tancerzem. Obecnie w Zespole Pieśni i Tańca AGH “Krakus” im. Wiesława Białowąsa. Doświadczenie w pracy z dziećmi nabierał poprzez zaangażowanie w wiele akcji wolontariatu. Zawsze towarzyszy mu uśmiech i dobry humor.
MACIEJ FIJAŁKOWSKI
EWA ZYCH

Leave A Comment