Tenis dla dorosłych


Rewolucja w szkoleniu dla dorosłych!


Stosowany przez nas system szkolenia jest zgodny z metodyką opracowaną przez Międzynarodową Federację Tenisa (ITF) w ramach kampanii Play&Stay. Program Tennis Xpress skierowany jest do osób dorosłych, które zaczynają swoją przygodę z tenisem i opiera się na założeniu, że dzięki wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu (zwłaszcza piłek) mogą one w bardzo szybki i atrakcyjny sposób przyswoić sobie podstawy naszego sportu i cieszyć się pierwszą grą z partnerem.

Ideą programu jest to, aby każdy nowy gracz, który już na pierwszej lekcji serwuje, gra wymiany i liczy punkty:

  • posiadał podstawowe umiejętności techniczne w zakresie gry z głębi kortu, serwisu i woleja
  • czuł się pewnie grając piłką zieloną na punkty na pełnym korcie
  • znał podstawowe elementy taktyki
  • znał przepisy gry.
Na bieżąco tworzymy grupy dla dorosłych na każdym stopniu zaawansowania. Regularne szkolenie będzie trwało od września do czerwca. Osoby zainteresowane podjęciem takiego szkolenia prosimy o kontakt pod nr telefonu 530 821 707 (Bartosz Parzyński) oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czy wiesz że?


Tenis ziemny cieszy się ogromną popularnością w świecie ludzi biznesu. Po ciężkim dniu pracy sport przynosi rozluźnienie i pozwala patrzeć na trudne sprawy z dystansem i "na większym luzie". Treningi z trenerm pozwolą udoskonalić i kontrolować technikę uderzeń, poprawią specjalistyczny sposób poruszania się po korcie, wpłyną pozytywnie na ogólną motorykę i koordynację. Dodatkowo mecze i treningi tenisowe mogą być miejscem spotkań i jednocześnie doskonałą okazją to rozmów na tematy biznesowe bez obciążenia typowym, formalnym klimatem.


Smartsupp Live Chat

TURNIEJÓW TENISOWYCH
OBOZÓW TENISOWYCH
PÓŁKOLONII
URODZIN