AMATORSKA LIGA KRAK TENIS Kobiety

Obozy letnie

V EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS KOBIET 07.10.2017 - 15.04.2018

I LIGA

 

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Marta Morawska 4 1 0 1
2 Justyna Dyląg 4 1 0 1
3 Monika Ucisko 4 1 0 1
4 Ramona Matuszczak 2 0 1 1
5 Justyna Pyrich 1 0 1 1
6 Rita Adamczyk 1 0 1 1
7 Magda Korbaś 0 0 0 0
8 Katarzyna Kierach 0 0 0 0
Add a comment

Archiwum wyników - kobiety

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Morawska-Pyrich 6/2 7/5
2 Kolejka    
  Matuszczak-Dyląg 7/6(3) 3/6 2/6 
4 Kolejka    
  Ucisko-Adamczyk 6/1 6/3
Add a comment

AMATORSKA LIGA KRAK TENIS

Obozy letnie

IX EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS 07.10.2017 - 15.04.2018

I LIGA

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Grzegorz Ryniewicz 20 5 0 5
2 Stanisław Tobiasz  13 3 1 4
3 Michał Olchawa 12 3 0 3
4 Paweł Skwarczowski 9 2 1 3
5 Piotr Sierdziński  6 1 2 3
6 Grzegorz Zaleśkiewicz 6 1 1 2
7 Bartosz Strzelec  5 0 5 5
8 Marcin Filipek 3 0 3 3
9 Piotr Szybiński 2 0 1 1
10 Marcin Dyląg 1 0 1 1
11 Mateusz Budkowski 0 0 0 0
12 Ivan Stepantsov 0 0 0 0
13 Sergiusz Szuster 0 0 0 0
14 Rafał Forysiak 0 0 0 0
15 Andrzej Bizoń 0 0 0 0

 

II LIGA

 
Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Mirek Mamoń 17 4 1 5
2 Igor Wojdacki 16 4 0 4
3 Mateusz Hanak 11 2 2 4
4 Bogdan Kica  10 2 2 4
5 Robert Niechciał 5 1 1 2
6 Topolski Maciej 4 0 4 4
7 Piotr Janik 3 0 3 3
8 Mateusz Fiszer 0 0 0 0
9 Jarosław Krzyżyk 0 0 0 0
10 Damian Warchoł 0 0 0 0
Add a comment

ARCHIWUM WYNIKÓW

I LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Tobiasz-Filipek 6/0 6/2
2 Kolejka    
  Tobiasz-Szybiński 4/6 6/2 6/0
  Ryniewicz-Dyląg 6/3 6/2
  Ryniewicz-Filipek 6/1 6/0
3 Kolejka    
  Tobiasz-Strzelec 6/3 6/1
  Skwarczowski-Strzelec 6/3 6/0
4 Kolejka    
  Sierdziński-Ryniewicz 3/6 3/6
  Zaleśiewicz-Tobiasz 6/3 6/2
  Ryniewicz-Skwarczowski 6/2 6/0
  Olchawa-Filipek 6/0 6/0
  Ryniewicz-Strzelec 6/0 6/4
5 Kolejka    
  Olchawa-Strzelec 6/3 6/2
  Skwarczowski-Sierdziński 6/4 6/4
6 Kolejka    
  Strzelec-Sierdziński 4/6 1/6
  Olchawa-Zaleśkiewicz 3/6 6/3 4/1 krecz Zaleśkiewicza


II LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Janik-Mamoń 1/6 4/6
  Wojdacki-Kica 6/2 6/3
  Kica-Topolski 6/2 6/0
2 Kolejka    
  Mamoń-Wojdacki 4/6 4/6
  Janik-Kica 0/6 2/6
  Hanak-Niechciał 6/2 6/3
  Hanak-Topolski 6/2 6/0
3 Kolejka    
  Wojdacki-Hanak 6/2 6/4
4 Kolejka    
  Mamoń-Kica 6/2 4/6 6/4
5 Kolejka    
  Mamoń-Hanak 2/6 6/4 10/1
  Janik-Wojdacki 0/1 krecz Janika
  Mamoń-Topolski 6/3 6/1
6 Kolejka    
  Niechciał-Topolski 6/4 6/4
Add a comment

Smartsupp Live Chat

TURNIEJÓW TENISOWYCH
OBOZÓW TENISOWYCH
PÓŁKOLONII
URODZIN