AMATORSKA LIGA KRAK TENIS Kobiety

Obozy letnie

IV EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI KRAK TENIS KOBIET 06.05.2017 - 24.09.2017

I LIGA

 

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Magda Radwan 36 9 0 9
2 Teresa Związek 33 8 1 9
3 Justyna Dyląg 30 7 2 9
4 Katarzyna Kierach 23 5 3 8
5 Justyna Pyrich 23 4 4 8
6 Ola Olchawa 18 3 6 9
7 Agnieszka Sagan 16 2 6 8
8 Marta Morawska 14 3 2 5
9 Małgorzata Parejko 9 0 8 8
10 Rita Adamczyk 8 0 7 7
11 Wiktoria Jabłońska 7 1 3 4
Add a comment

Archiwum wyników - kobiety

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Morawska-Sagan 6/3 6/1
2 Kolejka    
  Radwan-Związek 6/2 7/6(4)
  Sagan-Adamczyk 7/5 3/6 7/5
  Pyrich-Kierach 6/3 4/6 4/6
  Dyląg-Morawska 6/0 6/0 v.o
3 kolejka    
  Parejko-Związek 4/6 1/6
  Olchawa-Adamczyk 7/6(3) 6/4
  Dyląg-Pyrich 4/6 6/3 6/1
  Radwan-Kierach 6/1 6/4
  Dyląg-Kierach 6/4 6/3
  Morawska-Radwan 6/1 2/6 8/10
4 Kolejka    
  Związek-Olchawa 7/5 6/2
  Sagan-Dyląg 1/6 0/6
5 Kolejka    
  Sagan-Parejko 6/4 6/1
6 Kolejka    
  Dyląg-Radwan 2/6 0/6
  Jabłońska-Parejko 6/2 6/0
  Pyrich-Adamczyk 6/4 6/0
7 Kolejka    
  Radwan-Adamczyk 6/0 6/0
  Związek-Pyrich 6/3 4/6 6/3
8 Kolejka    
  Parejko-Pyrich 3/6 0/6
  Pyrich-Olchawa 6/2 6/4
  Morawska-Olchawa 6/1 6/0
9 Kolejka    
  Radwan-Sagan 6/1 6/0
  Kierach-Parejko 7/5 6/2
  Radwan-Pyrich 6/0 6/0
  Olchawa-Sagan 6/1 4/6 6/2
  Parejko-Morawska 2/6 1/6
10 Kolejka    
  Kierach-Związek 4/6 5/7
  Sagan-Kierach 6/2 5/7 3/6
  Pyrich-Jabłońska  6/4 6/0
11 Kolejka    
  Dyląg-Olchawa 6/3 6/2
  Radwan-Parejko 6/1 6/0
12 Kolejka    
  Dyląg-Związek 4/6 1/6
  Kierach-Adamczyk 6/2 6/4
  Olchawa-Kierach 3/6 0/6
13 Kolejka    
  Olchawa-Parejko 6/0 4/6 6/1
  Dyląg-Adamczyk 6/3 6/1
  Radwan-Olchawa 6/0 6/1
  Sagan-Związek 2/6 3/6
14 Kolejka    
  Związek-Jabłońska 6/3 6/2
  Jabłońska-Dyląg 2/6 0/6
  Adamczyk-Związek 0/6 4/6
Add a comment

AMATORSKA LIGA KRAK TENIS

Obozy letnie

I LIGA

 

Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Michał Olchawa  51 12 2 14
2 Waldemar Lalik 47 11 2 13
3 Jakub Senderowski 34 8 1 9
4 Marcin Dyląg 32 7 3 10
5 Grzegorz Zaleśkiewicz 30 7 1 8
6 Mateusz Budkowski 28 5 7 12
7 Michał Ortyl 25 4 7 11
8 Ivan Stepantsov 23 5 3 8
9 Grzegorz Ryniewicz 18 3 5 8
10 Mateusz Marczyk 12 1 8 9
11 Stanisław Tobiasz  10 0 8 8
12 Sergiusz Szuster* 0 5 2 7
13 Paweł Skwarczowski* 0 3 4 7
14 Rafał Forysiak* 0 1 6 7
15 Filip Skwarczowski* 0 0 6 6
16 Paweł Ochyński* 0 0 3 3
17 Piotr Szybiński* 0 0 3 3
18 Daniel Sawczak* 0 0 1 1
  *Zawodnik rozegrał mniej niż 50 % spotkań w I Fazie ALKT, zostaje on
nieklasyfikowany w Tabeli rozgrywek, jego dotychczasowe zdobyte punkty są anulowane oraz nie bierze udziału w II fazie ALKT.
       

II LIGA

 
Ranking Imię i nazwisko Punkty Wygrane Przegrane Rozegrane
1 Piotr Sierdziński 22 5 1 6
2 Witold Sierdziński 20 4 3 7
3 Bartosz Strzelec 17 4 1 5
4 Mateusz Fiszer 6 1 2 3
5 Łukasz Naróg 4 0 3 3
6 Piotr Janik 4 0 4 4
Add a comment

ARCHIWUM WYNIKÓW

I LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Senderowski-Ryniewicz 6/1 6/0
  Szybiński-Marczyk 2/6 6/2 5/7
  Lalik-Dyląg 6/2 6/3
  Stepantsov-Budkowski 6/2 6/4
2 Kolejka    
  Dyląg-Tobiasz 6/4 7/5
  Olchawa-Skwarczowski F 6/0 6/2
  Zaleśkiewicz-Marczyk 6/3 6/1
  Skwarczowski P- Lalik 4/6 6/7(5)
  Stepantsov-Ortyl 6/1 7/6
  Senderowski-Lalik 6/3 3/6 7/5
  Budkowski-Ortyl 6/3 1/6 6/2
  Stepantsov-Senderowski 2/6 0/6
3 Kolejka    
  Olchawa-Dyląg 6/3 6/2
  Szuster-Skwarczowski F 7/5 6/0
4 Kolejka    
  Budkowski-Ryniewicz 1/6 6/4 6/1
  Stepantsov-Zaleśkiewicz 1/6 1/1 krecz Zaleśkiewicza
  Budkowski-Lalik 3/6 6/3 4/6
  Lalik-Stepantsov 6/0 6/0 v.o
  Tobiasz-Ortyl 4/6 4/6
  Olchawa-Ortyl 7/5 6/3
  Ortyl-Ochyński 6/0 6/2
5 Kolejka    
  Senderowski-Dyląg 2/6 6/3 8/10
  Forysiak-Lalik 1/6 2/6
  Tobiasz-Skwarczowski P 6/4 1/6 2/6
  Lalik-Skwarczowski F 6/0 6/0
  Szuster-Sawczak 4/6 6/3 6/1
6 Kolejka    
  Szuster-Ochyński 6/4 6/3
  Marczyk-Senderowski 1/6 0/6
  Marczyk-Ryniewicz 2/6 0/6
  Forysiak-Dyląg 5/7 3/6
  Ochyński-Lalik 1/6 0/6
  Budkowski-Tobiasz 6/3 6/1
  Lalik-Zaleśkiewicz 0/6 2/6 
  Olchawa-Szybiński 6/4 6/1
7 Kolejka    
  Olchawa-Skwarczowski P 3/6 6/4 6/4
  Forysiak-Szuster 2/6 3/6
  Olchawa-Szuster 6/4 7/5
  Tobiasz- Zaleśkiewicz 6/4 4/6 4/6
8 Kolejka    
  Forysiak-Senderowski 1/6 0/6
  Ryniewicz-Skwarczowski P 6/3 6/2
  Olchawa-Budkowski 6/2 6/4
9 Kolejka    
  Dyląg-Ryniewicz 6/3 6/2
  Olchawa-Senderowski 2/6 6/3 1/6
  Olchawa-Ryniewicz 7/5 6/1
  Ortyl-Zaleśkiewicz 1/6 1/6
  Tobiasz-Stepantsov 1/6 4/6
  Senderowski-Ortyl 6/3 6/2
  Tobiasz-Lalik 2/6 2/6
  Dyląg-Budkowski 6/4 1/6 4/10
  Senderowski-Budkowski 6/3 6/0
10 Kolejka    
  Lalik-Ryniewicz 6/3 6/4
  Lalik-Marczyk 6/0 6/1
11 Kolejka    
  Dyląg-Ortyl 6/1 6/3
  Olchawa-Marczyk 6/1 6/4
12 Kolejka    
  Olchawa-Zaleśkiewicz 1/6 0/6
  Forysiak-Budkowski 6/3 6/2
  Zaleśkiewicz-Skwarczowski P 6/0 6/1
  Ryniewicz-Forysiak 6/1 6/2
13 Kolejka    
  Stepantsov-Marczyk 6/2 6/4
  Marczyk-Ortyl 3/6 1/6
  Dyląg-Skwarczowski F 7/5 6/2
  Skwarczowski P-Szybiński 6/2 6/1
  Stepantsov-Olchawa 6/2 3/6 0/6
14 Kolejka    
  Budkowski-Zaleśkiewicz 1/6 1/6
  Budkowski-Skwarczowski P 1/6 6/3 0/6
  Forysiak-Olchawa 0/6 2/6
  Ortyl-Skwarczowski F 6/1 7/5
  Olchawa-Tobiasz 7/6 6/0
  Marczyk-Szuster 3/6 2/6
  Lalik-Ortyl 6/3 4/6 7/5
  Budkowski-Skwarczowski F 6/0 6/1
  Dyląg-Budkowski 6/2 6/4


II LIGA

  Mecz Wynik
1 Kolejka    
  Naróg-Sierdziński P 1/6 6/3 3/6
  Sierdziński W-Kowalski Anulowany
2 Kolejka    
  Sierdziński P-Janik 6/1 6/0
3 Kolejka    
  Sierdziński P-Fiszer 6/2 6/3
  Strzelec-Sierdziński W 6/2 6/4
4 Kolejka    
  Naróg-Strzelec 2/6 4/6
5 kolejka    
  Strzelec-Sierdziński P 2/6 3/6
  Sierdziński W-Fiszer 4/6 6/4 0/6
  Sierdziński W-Janik 6/2 6/1
6 Kolejka    
  Sierdziński P- Sierdziński W 6/3 6/0
7 kolejka     
  Naróg-Sierdziński W 3/6 6/7
  Sierdziński W-Fiszer 7/6 6/4
10 Kolejka    
  Sierdziński P- Strzelec 1/6 6/1 4/6
  Janik-Sierdziński W  1/6 0/6
11 Kolejka    
  Janik-Strzelec 0/6 0/6
Add a comment

Smartsupp Live Chat

TURNIEJÓW TENISOWYCH
OBOZÓW TENISOWYCH
PÓŁKOLONII
URODZIN