Blog

Miło Nam pionformować państwa, że na stronie powstał dział o nazwie : Blog. Znajdziecie tam artykuły, poradniki oraz testy sprzętów o tematyce tenisowej jak również sportowej. Będziemy również pisać o żywieniu i diecie dla sportowców jak również dla osób, które chcą zgubić pare kilogramów bądź mają problemy zdrowotne wywołane przez inne czynniki. Poruszane też będą wątki dotyczące rodzajów treningu dla tenisistów w różnym wieku począwszy od dzieci, a skończywszy na osobach dorosłych. Blog będzie działem i zbiorem informacji potrzebnej dla każdego, zarówno osoby, która jest zawodowym tenisistą jak również dla kogoś, kto w temacie tenisa stawia pierwsze kroki. Ciekawe informacje znajdzie też osoba, która będzie chciała się dowiedzieć jak zdrowo i aktywnie spędzać czas. 

Blog będzie zawierał informację dotyczące turystyki wyjazdowej. W głównej mierze będziemy się skupiać na wyjazdach tenisowych. Gdzie warto pojechac, gdzie jest fajnie, a gdzie jeszcze lepiej :) Informacje o wyjazdach dotyczyć będą : dzieci, dorosłych oraz rodzin z dziećmi. 

Na blogu nie zabraknie najnowszych aktualności ze świata tenisowego. Ważne wydarzenia, osiągniecia i wyniki będą redagowane przez naszych ekspertów sportowych. 

 Będziemy starać się stworzyć coś ciekawego co przyda się każdemu do zgłębienia wiedzy zarówno tenisowej, okołosportowej, dietetycznej oraz turystycznej :)
WYWIAD Z ANGELIKĄ KERBER - ZWYCIĘŻCZYNIĄ AUSTRALIAN OPEN 2015 - NA TEMAT : CZY UWAŻA SIĘ ZA TENISISTKE POLSKĄ CZY NIEMIECKĄ ?

 

KREATYWNA ROZGRZEWKA DLA DZIECI WRAZ Z PRZYKŁADAMI 

 

ROZWÓJ SPORTOWY DZIECKA JAKO INWESTYCJA W JEGO PRZYSZŁOŚĆ

 

TRENING STACYJNY POPRAWIAJĄCY ROZWÓJ MOTORYCZNY NA KORCIE - WIDEO

 

TRENING MOTORYCZNY NA KORCIE - JULIA CHYBA (UKS KRAK TENIS; #17PZT U12) - WIDEO

 

TRENING MOTORYCZNY NA KORCIE - JULIA CHYBA (UKS KRAK TENIS; #17PZT U12) - WIDEO 20.03.2016 

 

TRENING TENISOWY NATALKI - WIEK 5,5 LAT

Smartsupp Live Chat